Napíšte nám

info@pcstore.sk

Zavolajte nám

0940 225 892

Bezpečný eshop

100% bezpečný eshop

Konvertory

Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (ST)
Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (ST)

Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps..

43.25€

Planet konvertor FTP-802, 10/100BaseFX (SC), PoE injektor 802.3af
Planet konvertor FTP-802, 10/100BaseFX (SC), PoE injektor 802.3af

Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika multimode..

43.00€

Planet konvertor GT-1205A, 1x 10/100/1000Base-T, 2x SFP
Planet konvertor GT-1205A, 1x 10/100/1000Base-T, 2x SFP

Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps..

80.16€

Planet modulární konvertor Gigabit 10/100/1000BaseT/SX (SC)
Planet modulární konvertor Gigabit 10/100/1000BaseT/SX (SC)

Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika multimode; Možnost..

44.76€

Planet Multimode konvertor Gigabit 1000BaseT/SX (SC)
Planet Multimode konvertor Gigabit 1000BaseT/SX (SC)

Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika multimode..

60.15€

Planet Singlemode konvertor Gigabit 1000Base-T/1000Base-LX (SC)
Planet Singlemode konvertor Gigabit 1000Base-T/1000Base-LX (SC)

Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika singlemode..

47.88€

Planet VC-231, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11
Planet VC-231, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11

Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/metalické vedenie; Možnost..

86.74€

Planet VC-231G, Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring, G.INP,  RJ-11
Planet VC-231G, Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring, G.INP,  RJ-11

Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/metalické vedenie; Možnost..

98.38€

Planet VC-234, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, 2x RJ-11, splitter, 4x RJ-45
Planet VC-234, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, 2x RJ-11, splitter, 4x RJ-45

Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/metalické vedenie; Možnost..

96.73€

TP-Link MC100CM - Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, MM, 2km
TP-Link MC100CM - Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, MM, 2km

Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika multimode..

23.81€

TP-Link MC110CS - Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, SM, 20km
TP-Link MC110CS - Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, SM, 20km

Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika singlemode..

23.81€

TP-Link MC111CS - Fiber media konvertor 10/100, SC, 20km
TP-Link MC111CS - Fiber media konvertor 10/100, SC, 20km

Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika singlemode..

23.81€

TP-Link MC112CS - Fiber media konvertor 10/100, SC, 20km
TP-Link MC112CS - Fiber media konvertor 10/100, SC, 20km

Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika singlemode..

23.81€

TP-Link MC200CM - Fiber media konvertor 1000Base-TX(FX), MM, SC, 550m
TP-Link MC200CM - Fiber media konvertor 1000Base-TX(FX), MM, SC, 550m

Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika singlemode..

29.36€

TP-Link MC210CS - Transreciever 1000TX/1000FX konvertor, SM, SC, 15km
TP-Link MC210CS - Transreciever 1000TX/1000FX konvertor, SM, SC, 15km

Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika singlemode..

29.36€

TP-Link MC220L - Fiber media konvertor 1000Base-LX(SX,LH) - RJ45/SFP (mini-gbic), 10km
TP-Link MC220L - Fiber media konvertor 1000Base-LX(SX,LH) - RJ45/SFP (mini-gbic), 10km

Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika singlemode..

16.18€

Zobrazenie 1 až 16 z 18 (2 stránok)

© PcStore.sk • NajReklama.sktvorba eshopov