Napíšte nám

info@pcstore.sk

Zavolajte nám

0940 225 892

Bezpečný eshop

100% bezpečný eshop

Optická kabeláž

Bezprašné ubrousky KIMTECH pro čištění optických vláken
Bezprašné ubrousky KIMTECH pro čištění optických vláken
Čistící pero pro ferule optických konektorů - LC
Čistící pero pro ferule optických konektorů - LC
Čistící pero pro ferule optických konektorů - SC/ST
Čistící pero pro ferule optických konektorů - SC/ST
Čistící tyčinky pro čištění ferulí optických konektorů
Čistící tyčinky pro čištění ferulí optických konektorů
DROP1000 kabel Solarix, 12vl 9/125, 3,8mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-12-OS-LSOH
DROP1000 kabel Solarix, 12vl 9/125, 3,8mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-12-OS-LSOH

Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:DROP kábel..

271.90€

DROP1000 kabel Solarix, 4vl 9/125, 3,6mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-4-OS-LSOH
DROP1000 kabel Solarix, 4vl 9/125, 3,6mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-4-OS-LSOH

Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:DROP kábel..

152.95€

DROP1000 kabel Solarix, 8vl 9/125, 3,7mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-8-OS-LSOH
DROP1000 kabel Solarix, 8vl 9/125, 3,7mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-8-OS-LSOH

Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:DROP kábel..

223.78€

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1m
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1m

Typ vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, SC..

6.70€

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, SC-SC, LS0H, 1m
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, SC-SC, LS0H, 1m

Typ vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:SC, SC..

4.49€

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-LC, LS0H, 1m
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-LC, LS0H, 1m

Typ vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, ST..

7.98€

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3m
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3m

Typ vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:SC, ST..

6.55€

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-ST, LS0H, 1m
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-ST, LS0H, 1m

Typ vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:ST, ST..

4.88€

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10m
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10m

Typ vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, LC..

10.74€

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 1m
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 1m

Typ vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, LC..

6.30€

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 20m
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 20m

Typ vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, LC..

18.33€

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 2m
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 2m

Typ vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, LC..

6.85€

Zobrazenie 1 až 16 z 136 (9 stránok)

© PcStore.sk • NajReklama.sktvorba eshopov