Napíšte nám

info@pcstore.sk

Zavolajte nám

0940 225 892

Bezpečný eshop

100% bezpečný eshop

Ostatné príslušenstvo k serverom

Express IBM Ultraslim Enhanced SATA MultiBurner  (46M0902)
Express IBM Ultraslim Enhanced SATA MultiBurner  (46M0902)

Typ prislušenstva:InéExpress IBM UltraSlim Enhanced SATA Multi-Burner pre servery: x3250 M2; x3250 M..

71.97€ Bez DPH: 71.97€

Flash backed write· cache· (FBWC) super capacitor module· assembly - Includes capacitor with 610 mm ( 24.0 inch) long· c
Flash backed write· cache· (FBWC) super capacitor module· assembly - Includes capacitor with 610 mm ( 24.0 inch) long· c
FUJITSU Redundant power supply - Power backplane for redundant power supply units: TX2550M4 / RX2520M4
FUJITSU Redundant power supply - Power backplane for redundant power supply units: TX2550M4 / RX2520M4
FUJITSU Zdroj Power Supply Module 450W (hot plug) - TX150S7
FUJITSU Zdroj Power Supply Module 450W (hot plug) - TX150S7

Typ príslušenstva:Zdroje..

27.01€ Bez DPH: 27.01€

FUJITSU Zdroj Power Supply Module 450W platinum (hot plug) -  TX1320M3, TX1330M2, TX1330M3, RX2520M4, TX2550M4, RX1330M3
FUJITSU Zdroj Power Supply Module 450W platinum (hot plug) -  TX1320M3, TX1330M2, TX1330M3, RX2520M4, TX2550M4, RX1330M3
Hewlett Packard Enterprise Cable Assembly SFP Battery 15
Hewlett Packard Enterprise Cable Assembly SFP Battery 15

Typ príslušenstva:Kabeláž..

26.04€ Bez DPH: 26.04€

HP 12Gb SAS Expander Card for ML350 Gen9
HP 12Gb SAS Expander Card for ML350 Gen9

Typ príslušenstva:Ostatné..

393.65€ Bez DPH: 393.65€

HP 15m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable
HP 15m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable

Typ príslušenstva:Kabeláž..

103.58€ Bez DPH: 103.58€

HP 1U Gen8 Management Arm Cable
HP 1U Gen8 Management Arm Cable

Typ príslušenstva:Kabeláž..

22.09€ Bez DPH: 22.09€

HP 2U Cable Management Arm for Ball Bearing Gen8 Rail Kit
HP 2U Cable Management Arm for Ball Bearing Gen8 Rail Kit

Typ príslušenstva:Kabeláž..

35.36€ Bez DPH: 35.36€

HP 3.5" Gen 8 NON Hot-Swap SAS/SATA Hard Disk Drive Caddy
HP 3.5" Gen 8 NON Hot-Swap SAS/SATA Hard Disk Drive Caddy

Typ príslušenstva:Ostatné..

16.02€ Bez DPH: 16.02€

HP 8GB microSD Enterprise Mainstream Flash Media Kit
HP 8GB microSD Enterprise Mainstream Flash Media Kit

Typ príslušenstva:Sady nástrojov..

42.99€ Bez DPH: 42.99€

HP 8GB USB Enterprise Mainstream Flash Media Drive Key Kit
HP 8GB USB Enterprise Mainstream Flash Media Drive Key Kit

Typ príslušenstva:Sady nástrojov..

41.59€ Bez DPH: 41.59€

HP 9.5mm SATA DVD-RW JackBlack G9/G10 Optical Drive
HP 9.5mm SATA DVD-RW JackBlack G9/G10 Optical Drive

Typ príslušenstva:Mechaniky..

66.01€ Bez DPH: 66.01€

HP Brocade Power Pack+ Software Bundle (only supported with Brocade 8Gb SAN Switch)
HP Brocade Power Pack+ Software Bundle (only supported with Brocade 8Gb SAN Switch)

Typ príslušenstva:Switche..

4,977.02€ Bez DPH: 4,977.02€

HP C13 - C14 WW 250V 10Amp 2.0m Jumper Cord
HP C13 - C14 WW 250V 10Amp 2.0m Jumper Cord

Typ príslušenstva:Kabeláž..

12.88€ Bez DPH: 12.88€

Zobrazenie 1 až 16 z 66 (5 stránok)

© PcStore.sk • NajReklama.sktvorba eshopov