Napíšte nám

info@pcstore.sk

Zavolajte nám

0940 225 892

Bezpečný eshop

100% bezpečný eshop

SFP moduly

CISCO OEM 1000BASE-BX10 SFP, single-strand SMF, 1490-nm TX/1310-nm RX
CISCO OEM 1000BASE-BX10 SFP, single-strand SMF, 1490-nm TX/1310-nm RX

CISCO OEM 1000BASE-BX10 SFP, single-strand SMF, 1490-nm TX/1310-nm RXCISCO OEM 1000BASE-BX10 SFP mod..

97.21€

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2m
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2m

Technológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+..

13.31€

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m

Technológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+..

16.24€

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m

Technológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+..

14.34€

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2m
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2m

Technológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+..

19.06€

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3m
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3m

Technológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+..

19.16€

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 5m
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 5m

Technológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+..

21.41€

MikroTik S+DA0001, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1m
MikroTik S+DA0001, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1m

Technológia SFP modulu:1000 Mbps, 10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC, SFP+..

25.46€

MikroTik S+DA0003, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3m
MikroTik S+DA0003, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3m

Technológia SFP modulu:1000 Mbps, 10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC, SFP+..

34.14€

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G

Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Singlemode..

19.90€

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G

Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Singlemode..

59.99€

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-45/54LC80D, SM, 80km, 1.25G (pár)
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-45/54LC80D, SM, 80km, 1.25G (pár)

Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Singlemode..

75.45€

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Multimode..

16.00€

MikroTik SFP konvertor na metaliku 10/100/1000M, RJ-45, až 100m
MikroTik SFP konvertor na metaliku 10/100/1000M, RJ-45, až 100m

Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC..

24.98€

MikroTik SFP+ (miniGBIC) modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G
MikroTik SFP+ (miniGBIC) modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G

Technológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+; Typ vlákna:Multimode..

49.26€

MikroTik SFP+ konvertor na metaliku 10M/100M/1G/2.5G/5G/10G, RJ-45, až 200m
MikroTik SFP+ konvertor na metaliku 10M/100M/1G/2.5G/5G/10G, RJ-45, až 200m

Technológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC..

55.40€

Zobrazenie 1 až 16 z 43 (3 stránok)

© PcStore.sk • NajReklama.sktvorba eshopov