Napíšte nám

info@pcstore.sk

Zavolajte nám

0940 225 892

Bezpečný eshop

100% bezpečný eshop
Planet Singlemode konvertor Gigabit 1000Base-T/1000Base-LX (SC)

Planet Singlemode konvertor Gigabit 1000Base-T/1000Base-LX (SC)

  • Výrobca: Planet
  • Kód produktu: 1018269
  • Dostupnosť: Skladom
47.48€

Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika singlemode

Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika singlemode

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

© PcStore.sk • NajReklama.sktvorba eshopov