Napíšte nám

info@pcstore.sk

Zavolajte nám

0940 225 892

Bezpečný eshop

100% bezpečný eshop

Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable

Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom..

69.26€ Bez DPH: 69.26€

Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR

Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom..

120.29€ Bez DPH: 120.29€

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom..

54.17€ Bez DPH: 54.17€

Aruba 2920 2-port 10GBASE-T Module RENEW J9732A
Aruba 2920 2-port 10GBASE-T Module RENEW J9732A

Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom..

195.01€ Bez DPH: 195.01€

Cisco GLC-SX-MMD, 1000Base-SX Mini-GBIC SFP transceiver, 1km REFRESH
Cisco GLC-SX-MMD, 1000Base-SX Mini-GBIC SFP transceiver, 1km REFRESH

Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly..

143.85€ Bez DPH: 143.85€

Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 3m, REFRESH
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 3m, REFRESH

Typ príslušenstva:Ostatné príslušenstvo (zdroje, ventilátory, apod.)..

35.05€ Bez DPH: 35.05€

Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 5m, REFRESH
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 5m, REFRESH

Typ príslušenstva:Ostatné príslušenstvo (zdroje, ventilátory, apod.)..

46.71€ Bez DPH: 46.71€

D-Link DEM-310GT 1000BaseLX Mini-GBIC SFP, 10 km
D-Link DEM-310GT 1000BaseLX Mini-GBIC SFP, 10 km

Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly..

40.67€ Bez DPH: 40.67€

D-Link DEM-311GT 1000BaseSX Mini-GBIC SFP, 550 m
D-Link DEM-311GT 1000BaseSX Mini-GBIC SFP, 550 m

Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly..

31.53€ Bez DPH: 31.53€

D-Link DPE-101GI 1-Port Gigabit PoE Injector, 802.3af
D-Link DPE-101GI 1-Port Gigabit PoE Injector, 802.3af

Typ príslušenstva:Ostatné príslušenstvo (zdroje, ventilátory, apod.)..

16.21€ Bez DPH: 16.21€

D-Link DPE-301GI 1-Port Gigabit 30W PoE+ Injector, 802.3at
D-Link DPE-301GI 1-Port Gigabit 30W PoE+ Injector, 802.3at

Typ príslušenstva:Ostatné príslušenstvo (zdroje, ventilátory, apod.)..

27.47€ Bez DPH: 27.47€

D-Link Power supply 5V / 3A, white, PSM-5V-55-W
D-Link Power supply 5V / 3A, white, PSM-5V-55-W

Typ príslušenstva:Ostatné príslušenstvo (zdroje, ventilátory, apod.)..

12.11€ Bez DPH: 12.11€

HP X120 1G SFP LC LX Transceiver
HP X120 1G SFP LC LX Transceiver

Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly..

515.57€ Bez DPH: 515.57€

HP X120 1G SFP LC LX Transceiver HP RENEW JD119B
HP X120 1G SFP LC LX Transceiver HP RENEW JD119B

Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly..

79.09€ Bez DPH: 79.09€

HP X240 10G SFP+ SFP+ 0.65m DA Cable HP RENEW JD095C
HP X240 10G SFP+ SFP+ 0.65m DA Cable HP RENEW JD095C
HPE X120 1G SFP LC SX HP RENEW Transceiver JD118BR
HPE X120 1G SFP LC SX HP RENEW Transceiver JD118BR

Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly..

70.11€ Bez DPH: 70.11€

Zobrazenie 1 až 16 z 25 (2 stránok)

© PcStore.sk • NajReklama.sktvorba eshopov